معرفی وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحيم/سلام/ به شهرگلشن موسيه باد حدفاصل شهرستان هاي: دهاقان و شهرضا -خيلي خوش آمديد عزيز! شهرگلشن نام جديد شهرماست و موسيه باد- به زبان محلي - نام قديم شهر ما يعني موسي آباد- است. حضور شما را به وبلاگ هاي فرهنگي شهرگلشن خوش آمد مي گوييم! .....................
صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 40793
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
حمید رضا علیخانی

............

قصه ی براق منتشر شد

کتاب قصه ی براق نوشته عبدالتواب یوسف و ترجمه آذر رضایی به همت کتابهای شکوفه وابسته به انتشارات امیرکبیر، از سوی این انتشارات منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، هفدهمین داستان از سری داستانهای «زندگانی پیامبر در بیست قصه»، قصهی براق، داستان اسبی که پیامبر بر آن سوار میشد و نویسنده ماجرای شب معراج پیامبر که در بیست و هفتم ماه رجب اتفاق افتاد را از زبان این اسب – براق – برای کودکان و نوجوانان تعریف میکند:

«. . . حادثه های خوب و بد بسیاری برای پیامبر اتفاق افتاده بود، اما هیچ کدام از آنها به پای حادثهای که در شب بیست و هفتم ماه رجب آن سال اتفاق افتاد نمیرسید. در آن شب جبرئیل به خانهی پیامبر اکرم رفت و او را به خانهی کعبه برد. در آنجا جبرئیل، دل پیامبر را با آب زمزم شستشو داد. پیامبر پس از آن شستشو احساس کرد که دلش از حکمت و دانش و آگاهی لبریز شده است.

گفتنی است، کتاب قصه ی براق نوشته عبدالتواب یوسف و ترجمه آذر رضایی به همت کتابهای شکوفه وابسته به انتشارات امیرکبیر، از سوی این انتشارات منتشر شده است.


...................

http://old.ido.ir/n.aspx?n=13910515457

............. 


دسته ها :
X